Jagoda-Leicht-Gnap - aplikant adwokacki

Jagoda Leicht-Gnap

Aplikant adwokacki

BIOGRAFIA

Aplikant Adwokacki Jagoda Leicht jest członkiem Okręgowej Rady Adwokackiej w Rzeszowie.
W ramach zespołu Kancelarii realizuje swoje zadania sposób wyróżniający się merytorycznym podejściem i pomysłowością. Zaangażowanie, umiejętność pracy pod presją czasu i zdolność pracy zespołowej przekłada się bezpośrednio na doskonałą organizację pracy całej Kancelarii. Jagoda Leicht odpowiada za prowadzenie sekretariatu Kancelarii, co wiąże się z dużą odpowiedzialnością i wymaga doświadczenia. Bez perfekcyjnie zorganizowanego sekretariatu "organizm" kancelarii nie funkcjonuje. Jagoda Leicht jest głównym wsparciem w kontrolowaniu terminów i załatwianiu nagłych, pilnych spraw. Prowadzi regularny monitoring stanu spraw, dzięki czemu pozostaje w stałym kontakcie z klientem i informuje go o wszelkich postępach.

Dbałość o obieg dokumentacji kancelaryjnej oraz szybka reakcja na pytania i potrzeby klienta
ze strony Jagody Leicht wpływa na wysoką ocenę Kancelarii pod względem dostępności
i kontaktu.

Aplikant adwokacki Jagoda Leicht rozwija swoje kwalifikacje we wszystkich praktykowanych przez Kancelarię obszarach prawa. Opracowuje pisma i umowy z dziedziny prawa cywilnego
i gospodarczego. Przygotowuje i prowadzi sprawy z zakresu postępowania cywilnego, rodzinnego i spadkowego. Przygotowuje opracowania zagadnień prawnych i sporządza opinie prawne. Zajmuje się również sprawami dotyczącymi windykacji należności. Jest biegła w postępowaniach o likwidację szkody przed towarzystwami ubezpieczeń.

Aplikant adwokacki Jagoda Leicht rozwój swojej kariery zawodowej rozpoczęła już na etapie studiów prawniczych. Odbyła praktyki zawodowe w kancelarii Groele Adwokaci i Radcowie Prawni specjalizującej się w postępowaniu restrukturyzacyjnym i upadłościowym, gdzie zdobyła wysokie kompetencje. Ponadto uzyskała umiejętności praktyczne w obszarze zarządzania kancelarią i organizacji obiegu dokumentów. Aplikant adwokacki Jagoda Leicht uzyskała patronat adwokat Joanny Jakubowskiej – Zawady i dołączyła do zespołu Kancelarii.

OBSZARY DORADZTWA PRAWNEGO

EDUKACJA

  • Uniwersytet Rzeszowski - kierunek Prawo – magister prawa
  • uczestniczka krajowych konferencji naukowych organizowanych przez Uniwersytet Rzeszowski
  • uczestniczyła w Kołach Naukowych Prawa cywilnego i karnego Uniwersytetu Rzeszowskiego

Kompetencje

Inicjatywa i niezależność
90%
Praca zespołowa
100%
Kreatywne rozwiązywanie problemu
90%
Umiejętności komunikacji drogą pisemną
90%
Umiejętność komunikacji werbalnej
90%
Praca pod presją czasu
100%
Świadomość zmian w prawie
80%
Empatia względem klientów
100%
Koncentracja na detalach
90%
Umiejętność analizy informacji
90%
Umiejętność organizacji
100%

POZA KANCELARIĄ

Aplikant adwokacki Jagoda Leicht poza kancelarią interesuje się wydarzeniami kulturalnymi
w szczególności teatrem i kinem. Jako absolwentka szkoły muzycznej o specjalności skrzypce pasjonuje się muzyką. Uprawia narciarstwo.

POROZMAWIAJMY

Aplikant adwokacki Jagoda Leicht z chęcią porozmawia z Państwem i ustali termin spotkania lub konsultacji on-line, udzieli informacji na jakim etapie jest Państwa sprawa, zadba o to, aby uzyskali Państwo odpowiedzi na pytania dotyczące zasad współpracy z Kancelarią. W celu ustalenia terminu konsultacji prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt telefoniczny pod numerem: +48 17 888 60 09.

Adwokaci i Partnerzy

Łączy nas dyscyplina I determinacja, które przekładają się na naszą skuteczność. Mamy na koncie wiele wygranych spraw sądowych I pozasądowych, w tym skomplikowanych I o wysokiej wartości przedmiotu sporu.

Copyright 2013-2023 Kancelaria Adwokacka Adwokat Joanna Jakubowska-Zawada
Zastrzeżenia prawnePolityka prywatności